Zasvěcení do Reiki

Jedná se o jeden ze základních systémů při duchovním vzestupu.

I. stupeň

Při zasvěcení do I. stupně dochází k naladění osoby na tuto energii. Mistr Reiki vyčistí kanál pro tok energie a naladí Vaše tělo pro příjem energie Reiki. Jsou Vám znovuprobuzená a naladěná čtyři energetická centra – čakry, a zasvěcená i chodidla na nohou. Po tomto zasvěcení můžete pomáhat sobě i svým blízkým, rostlinám i živočichům, přikládáním svých dlaní na určitá místa. Obdržíte dva symboly, které budete používat pro zvýšení průtoku energie a pro čištění čaker. V tomto stupni, stejně jako v dalších stupních, obdržíte velice rozsáhlá učební skripta o historii Reiki, technikách léčení, jak rozumět této krásné energii, jak si používat apod.

II. stupeň

Rozšiřuje stávající kanál, neboť Vám bude mimo jiné otevřen i páteřní kanál, čakry na rukou a chodidlech. Energie tak bude mnohem silnější čímž získáte schopnost mentálního ( dálkového přenosu ) energie a to do budoucnosti i minulosti. Budete léčit nemoci na úrovni příčin. Naučíte se uvolňovat blokády, karmické zátěže, vymazávat staré programy z podvědomí, rozbíjet negativní emoce a strachy. Techniky II. stupně jsou už velmi silné, což zkracuje léčení. Obsahuje 3 léčebné symboly a rozsáhlé učební materiály v PDF.

III. stupeň – Mistr/ léčitel

Bude Vám předáno dalších 20 symbolů. Díky čemuž se stanete mistry v oblasti léčení. Naučíte se uvolňovat další blokády, nabíjet různé předměty, odrušovat geopatogenní zóny, silně čistit místnosti. Léčit barevnou energií apod. Váš kanál bude rozšířen na nejvyšší možnou hranici – mistrovskou. Znásobí se také průtok samoléčení a léčení druhých. Zde se zasvěcuje celý čakrový systém. Opět získáte velice podrobné studijní materiály.

IV. stupeň – Mistr/ učitel

V tomto stupni obdržíte poslední dávku zasvěcovacích energií, která je potřeba k ukončení celé linie Reiki. Zaměříme se na výuku zasvěcovacích technik. Tento stupeň přináší velké změny v životě a znamená velký závazek. Plně žít Reiki, oddat se této energii, přistupovat ke všemu s bezpodmínečnou láskou a pochopením. Získáváte také mistrovský titul a oprávnění vyučovat a zasvěcovat další žáky. Doporučuji mít nejprve dlouhodobé zkušenosti s léčením a být plně rozhodnutý tento závazek převzít. Opět obdržíte obsáhlá učební skripta.

Obdržíte:

Rozsáhlá učební skripta, certifikát o absolvování. U IV. stupně obdržíte také linii Mistrů.

Předpoklad:

Iniciaci může podstoupit každý. Jedná se o základní energetický systém, který otevírá dveře dalším liniím. 

OBJEDNÁVKA

Po odeslání objednávkového formuláře obdržíte platební podklady na uvedený email. Termín a čas zasvěcení domluvíme individuálně po přijetí platby. 

USUIHO Reiki I. stupeň – 2000 Kč
USUIHO Reiki II. stupeň – 3000 Kč
USUIHO Reiki III. stupeň – 4500 Kč
USUIHO Reiki IV. stupeň – 6000 Kč