SHAMBALLA 1024

Shamballa je mýtické spirituální město, ve kterém sídlí duchovní síla země. Je to místo, kde žijí všichni Nanebevzatí mistři.

Jde o léčebný systém, který se vyučuje teprve od roku 2003 a je rozdělen do IV. stupňů. Tímto systémem, lze léčit kohokoliv. Ovšem čím výše člověk vibruje ve frekvenčním spektru, tím rychleji projde léčebným procesem. Shamballa je určena především pro ty z vás, kteří započali vědomí vzestup, společně s naší planetou.

Energie Shambally nám velmi napomáhá při vzestupu. Osvobozuje nás od emocionálních vazeb a starých vzorců myšlení a jednání, rozpouští karmu, uvolňuje karmickou zátěž, aktivuje další řetězce.

Někdy se vynoří na povrch věci a my nevíme proč. Nevíme, proč jsme prožili tak těžké časy, než jsme nechali rozpadnout partnerský svazek, který nefungoval. Cítíme se být přitahováni k někomu, kdo nás zraňuje nebo nás nutí žít způsobem, který není pro nás dobrý, a my nemůžeme pochopit, proč tomu tak je. I přes mnohonásobné snažení léčitelů nám není pomoci. To je bod, ve kterém mnoho z nás hledá pomoc a odpovědi. Potom začínáme objevovat synchronicitu a začínáme věci vidět jinak. Dospějeme k novému porozumění. Objevujeme svět, který jsme předtím neznali. Začínáme rozumět a cítit, že nám synchronicita ukazuje, že všechno je spolu provázáno. To nám poskytuje hluboké poznání o dalších částech jak nás samých, tak ostatních lidí, které potřebují lásku, léčení a integritu.

Shamballa léčí fialovým paprskem, čistým úmyslem a energií Nanebevzatých mistrů. Práce s ní je velice jednoduchá – už proto, že se nemusíme učit složitost symbolů,které nám jsou dány přímo do aury při zasvěcení.

I. stupeň

Obdržíte 256 symbolů a budete schopni léčit sami sebe.

II. stupeň

Obdržíte dalších 256 symbolů a budete moci působit nejen na sebe, ale i předávat léčivou energii ostatním, zvířatům a to i dálkově.

III. stupeň

Obdržíte dalších 256 symbolů a budete zasvěceny do léčivého zdroje archanděla Metatrona.

IV. stupeň

Obdržíte dalších 256 symbolů a budete zasvěceni do Mistrovské pozice,kde můžete toto zasvěcení předávat dále a také využívat tuto energii naplno. Léčit těžké karmické bloky, nemoci apod.

Předpoklady k zasvěcení do Shambally

Zájemci o zasvěcení do Shambally by měli mít minimálně dva stupně Usuiho systému Reiki. Platí zde, že čím vyšší základ, tím silněji energie funguje. Mistři Reiki mohou systém absolvovat celý naráz protože jejich vysoké vibrace systém přijmou. První dva stupně se zasvěcují současně.

Doporučuji všechny stupně, ne protože každý chce zasvěcovat ostatní, ale protože se u 4 stupně jedná o ucelení a žák je schopný tuto praktiku vykonávat na mistrovské úrovni a tím využít energie naplno.

Ke každému stupni obdržíte PDF manuál jak přijmout zasvěcení, učební skripta a certifikát.

( Pro zájemce je možné zasvěcení do systému Shamballa 2002 a Shamballa 3110 ) 

OBJEDNÁVKA ZDE

Po odeslání objednávkového formuláře obdržíte platební podklady na uvedený email. Termín a čas zasvěcení domluvíme individuálně po přijetí platby.