SATOR ROTAS

Sator Rotas je pravděpodobně nejstarší léčitelské učení světa. Dříve se našla v každé vesnici „čarodějnice“ nebo nějaká moudrá žena, která měla schopnost léčit nemoci odříkáním modlitby nebo pořekadla. Zasvěcení Sator Rotas do tohoto způsobu Reiki („promlouvání“) může přispět k tomu, že energie může rukami volně proudit, a tím se ještě upevní síla rozmlouvání, zaříkávání. Schopnost provádět a vykonávat léčitelské umění, je pro toho, kdo se o ni zajímá, naučitelná. Tradičně byla pořekadla a modlitby nad ranami, nemocemi, bolestivými místy atd…“zamumlána“, a přísně držena v tajnosti. Dnes by žádný léčitel svá vlastní pořekadla, zaříkadla nevydal na pospas, jedině svému následovníku, který by musel být zpravidla přímý rodinný příslušník. Tyto velmi charakteristické rozmluvy vznikají v průběhu let, sběrem zkušeností a hledáním „cest“ z určitých neústupných onemocnění. „Vědecké myšlení“ nechává bohužel pořád málo prostoru k dalšímu pokračování této tradici, a tak v mnoha rodinách přání, tuto rodinnou tradici i nadále předávat, brzy vymřelo. Na druhé straně tím pro lidi, kteří se o umění zaříkávání zajímají, vzniká možnost se zaříkadla na různá onemocnění a potíže naučit.

Systém učí:

rozmlouvání čaker proti nemocem * aktivaci čaker * vymazání starých vzorů

Používání:

formulky * vhodné doby novoluní pro absorbci a aktivaci čaker * samoléčba / léčení druhých * absorbce a aktivace čaker v rukách a nohách * vytvoření formulky „Sator-Rotas“ pro tachyónové buňky * formulky a čísla * my a čísla nekonečna * výklad konečných čísel * výklad písmen * rozmluva nemocí * 18 rozmluv / modliteb * aktivace čaker * 13 rozmluv / modliteb

Předpoklady

Linii může absolvovat každý

Obdržíte

Manuály a certifikát v PDF

OBJEDNÁVKA ZDE

Po odeslání objednávkového formuláře obdržíte platební podklady na uvedený email. Termín a čas zasvěcení domluvíme individuálně po přijetí platby.