NOSNÍ INHALÁTOR POY-SIAN

80 

Nosní inhalátor POY-SIAN přináší úlevu od ucpaného nosu, bolesti hlavy, závrati, nevolnosti, mořské nemoci, únavy, je vhodný i jako podpůrná léčba při nachlazení.

Kategorie: , Štítky: , , ,

Popis

Nosní inhalátor POY-SIAN mark II, obsahuje přírodní bylinný olej bez chemických náhražek či přísad. Přináší úlevu od ucpaného nosu, bolesti hlavy, závrati, nevolnosti, mořské nemoci, únavy, je vhodný i jako podpůrná léčba při nachlazení. POY-SIAN se používá i po štípnutí hmyzem.

Silná vůně nosního inhalátoru slouží mnoha účelům. Od potlačování nepříjemných pachů města až po vyčištění nosních průduchů a vedlejších dutin, tedy i terapii a prevenci onemocnění dýchacích cest. Říká se mu také „přírodní léčitel rýmy“. Neméně působivým účinkem je ale i oživení smyslů a pocit zvýšené energie.

Inhalátor v sobě skrývá dvě funkce. Formou inhalace efektivně působí při bolestech hlavy, únavě, migréně, zácpě nosu, rýmě, uleví při alergiích. Velmi dobře pomáhá při závratích nebo nevolnosti při delší jízdě autem. Spodní část inhalátoru sestává z bylinného oleje, který po nanesení na postižené místo pomáhá při štípnutí různého hmyzu.

Použití:
podle potřeby inhalujte krátkými nádechy nosem
olej ve spodní části natřete na postižené místo při poštípání hmyzem

Upozornění:
inhalátor je určen pouze k zevnímu použití
nesmějí používat lidé, kteří jsou citliví na složky obsažené v tomto výrobku
těhotným a kojícím ženám se doporučuje před zahájením užívání konzultace se svým lékařem

Obsahuje 1,7ml:

  • Eukalyptový olej 8,5%
  • Mentol 42%
  • Kafr 16,4%
  • Borneol 6,1%