ČAKROVÝ KVĚT

620 

Stříbrný přívěsek který harmonizuje a dobíjí energii čaker. Je osazen kameny (granát, karneol, citrín, Peridot-olivín, topas, měsíční kámen, ametyst).
Přívěsek harmonizuje všech sedm čaker, tím se vaše tělo dostane do harmonie, klidu a pohody.

Popis

Stříbrný přívěsek který harmonizuje a dobíjí energii čaker. Je osazen kameny (granát, karneol, citrín, Peridot-olivín, topas, měsíční kámen, ametyst).
Přívěsek harmonizuje všech sedm čaker, tím se vaše tělo dostane do harmonie, klidu a pohody.

Granát: regeneruje tělo, Podněcuje metabolismus, čistí krev, dodává energii, blahodárně působí na srdce a plíce.Pomáhá při vstřebávání minerálů a vitaminů. Granát symbolizuje lásku. Je naladěn na srdeční energii, pomáhá oživovat city a nabuzuje sexualitu. Pomáhá ovládat zlost, zejména tu, kterou směrujeme proti sobě.

Karneol: je plný životní síly a vitality. Povzbuzuje metabolismus. Aktivuje základní čakru, ovlivňuje ženské reprodukční orgány a zvyšuje plodnost. Karneol pomáhá při revmatismu, depresích, artritidě. Zajišťuje dobré prokrvování jednotlivých orgánů a tkání.
Červený karneol přináší teplo a dodává energii. Je velmi důležitý při boji se stagnací a pro povzbuzení ducha i těla.

Citrín: funguje jako účinný čistič a regenerátor. Jako kámen, jenž v sobě uchovává sluneční energii, představuje mimořádně blahodárně působící krystal.Majiteli předává teplo, emergii a velice zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Citrín dokáže čistit čakry – zejména čakru solar plexu a pupeční. Aktivuje k cinnosti koruní čakru a zesiluje intuici.

Olivín (peridot): jedná se o kámen chránicí lidskou auru.Tento kámen je velice účinný čistič. Odhaluje přítomnost jedovatých látekna všech úrovních a neutralizuje je. Otevírá, pročišťuje a aktivuje srdeční čakru společně s čakrou solar plexu.
Periodit má uklidňující účinek. Uzdravuje a regeneruje tkáně. Posiluje metabolismus a blahodárně působí na kůži.

Topas: uklidňuje podněcuje, dobíjí, motivuje a uvádí do rovnováhy meridiány. Vibrační energie topasu přináší radost, štědrost, hojnost a pevné zdraví. Napomáhá trávení, navrací chuť k jídlu, upevňuje nervy a podněcuje metabolismus.

Měsíční kámen: uklidňuje přehnané reakce na emotivní situace. Je nabitý vstřícnou, pasivní, ženskou energií. Udržuje v rovině mužskou a ženskou energii. V citovém životě uhlazuje narušenou citovou stabilitu a napětí.
Měsíční kámen působí příznivě na trávicí a reprodukční systém, pomáhá vstřebávat živiny, vylučovat jedovaté látky a zadržovat tekutiny. Kámen působí preventivně proti náměsíčnosti.

Ametyst: je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou.Je jedním s nejspirituálnějších kamenů. Přináší božskou lásku, nabízí vhled do skutečné podstaty člověka, povzbuzuje k nezištnosti a duchovní moudrosti.Odstraňuje strach, vztek, obavy a zlobu.  Podněcuje činnost krční a koruní čakry, dokáže stabilizovat duševní stav. Tento kámen dokáže ulevit od tělesné, citové a duševní bolesti nebo stresu.

Přívěsek je opuncován Českým puncovním úřadem.
Průměr: 3,6 cm
Materiál: Stříbro AG 925/1000, granát, karneol, citrín, peridot-olivín, topas, měsíční kámen, ametyst

Další informace

Hmotnost 2,85 g
Rozměry 3,6 cm