Energetická masáž a harmonizace „Reiki“

Energetické masáže účinně bojují proti psychickým traumatům, nemocem, stresu i napětí v těle. Vedou k relaxaci, spouští léčebné procesy v těle a dodají tělu chybějící energii. Energetické masáže zprůchodňují dráhy v těle, kde se nachází blokace, které vznikly na základě psychických nebo fyzických životních událostí.

Pokud půjdeme dál za hranice fyzického těla, vnímáme svou duši, která reaguje v pocitech na vzniklé situace, které vyjadřuje emocemi. Bloky jsou uzlíky na energetických drahách, které zapříčiňují plynulou průchodnost. Dochází tak ke stavu, který nedovoluje energii plynule proudit, hromadí se v určitém místě a jiné místo volá po energii a má nedostatek energie – nemůže pracovat, jak by mělo.

Proti blokům v těle je dobré přijímat situace takové, jaké jsou a v nepříjemném stavu se nad nimi zamyslet, co mi ta situace chce říct nebo na co mě chce upozornit. Můžeme taky použít amulety (chrání svého majitele) nebo talismany (přivolávají štěstí a pozitivní energií), různé olejíčky (posílení obranyschopnosti), bylinky (mají podpůrné a ochranné účinky) a další předměty vhodné k těmto účelům.

Jak energetické masáže probíhají

Masáž probíhá na lehátku v oblečení, kde se daná osoba uvolní, odpočívá a její tělo je energeticky nabíjeno, harmonizováno nebo přímo léčeno dle domluvy. Jemnými doteky zprůchodňuji energetické dráhy, odstraňuji blokace v těle, které zapříčiňují změnu stavu dotyčného.
Masáž probíhá v příjemném prostředí s vůní a relaxační hudbou, která pomáhá k většímu uvolnění.

Cena Reiki energetické masáže 45min + 15min relaxace …………….. 550Kč