AKÁŠICKÁ KRONIKA

Co je Akáša

Čtení v Kronice Akáša nám může přinést plnohodnotné informace a pomoci nám vést lepší a šťastnější život. Informace nám mohou být nápomocny při zlepšování spirituálního vývoj nebo přinést potřebné vedení při řešení problémů v životě.

Akášická kronika je univerzální záznamový systém, ve kterém jsou zaznamenány všechny myšlenky, slova a činy. Je to úschovna všech lidských zkušeností, kronika všeho vědění a událostí. Jsou to energetické vibrace, které překládají do obrazů, tvarů a symbolů a řeči, kterým náš Duch rozumí. každý člověk si smí přečíst vlastní záznamy. Přístup k záznamům ostatních získáváme spojením s Vyšším Já druhé osoby nebo tak, že vyšší Já obdrží přístup k vyšší duchovním úrovni ( se svolením dotyčné osoby ).

Tento přístup používal Edgar Cayce ve svých věštbách a předpovědích.

Zasvěcením získáte otevřený přístup k těmto údajům, které budete moci libovolně používat a které Vám budou nesmírně nápomocné při řešení různých problémů nebo při stoupání výše v duchovním rozvoji. Budete moci iniciovat další osoby a volně s touto kronikou pracovat. 

Mezi některé důvody, proč lidé chtějí v těchto záznamech číst patří:

* zvědavost nebo hledání pravdy, kdo jsou a kde žili v minulých životech

* potřeba znát důsledky svých minulých životů a jejich dopad na život současný

* hledají spirituální nebo duchovní vedení

* chtějí vědět co je cílem učení jejich ducha

* hledají jasno ve svých vztazích

* mají jiné osobní otázky, kde nemohou nalézt odpovědi

Obdržíte:

Každý žák obdrží podrobné učební skripta v PDF, on-line podporu a certifikát

Předpoklad:

Jakýkoliv mistrovský stupeň

OBJEDNÁVKA ZDE

Po odeslání objednávkového formuláře obdržíte platební podklady na uvedený email. Termín a čas zasvěcení domluvíme individuálně po přijetí platby.